Курс барабани (12 годин)

вул. Кловський узвіз, 8 (метро “м. “Кловська””, “м. “Арсенальна””)

Онлайн

КУПИТИ

5100 грн

Барабани – це один з найдавніших музичних інструментів. Багато хто навіть не помічає, як часто «вистукує ритм» різними предметами в повсякденному житті. Навіть за рахунок банальних клацань ручки ми задаємо ритм свого життя.

Барабанна установка – це свого роду каркас для музики. Багато хто мріє навчитися грати на барабанах. І тепер ця можливість стала ще доступнішою. Разом зі школою мистецтв «Соломрія» можна навчитися грі не тільки на барабанах, а й на інших популярних музичних інструментах.

Що входить в курс?

Інтенсивний курс гри на барабанах, розрахований на 12 занять пропонує більш серйозно віднестися до опанування барабанної гри. За рахунок цього ви дізнаєтеся про:

  • Вивчення теорії музики і розуміння ролі барабанів в загальній композиції.
  • Призначення кожного окремого елемента барабанної установки.
  • Викладач покаже, як правильно сидіти за установкою, як повинні бути розташовані всі складові барабанів, а також, як правильно тримати в руках барабанні палочки.
  • Розуміння того, які методики слід застосовувати для отримання  необхідних звуків.
  • Відчуття тіла, координація всіх кінцівок під час гри.
  • Ознайомлення з основами настройки інструменту.
  • Ви зробите  перші кроки до вміння знаходити і налаштовувати своє власне «звучання».

На відміну від багатьох інших музичних інструментів, гра на барабанній установці здатна з найперших занять дати свої плоди. І вже після декількох занять ви зможете задавати ритм, імпровізувати і грати свої улюблені мелодії.

Якщо ви вибираєте подарунок своїй близькій людині або дитині, придбайте  сертифікат на курс барабанів від школи мистецтв «Соломрія».

- 10%

Курс барабани (8 годин)

3600 грн

Майстер-клас барабани

500 грн

+38 (066) 353 14 14