Курс фортепіано (12 годин)

вул. Кловський узвіз, 8 (метро “м. “Кловська””, “м. “Арсенальна””)

вул. Старонаводницька, 6А (метро “м. “Печерська””)

Онлайн

КУПИТИ

5100 грн

Гра на клавішних інструментах (фортепіано, піаніно або синтезатор) не просто так вважається базовим предметом в музичній школі. Адже саме клавішні інструменти здатні відтворювати будь-яку музику з різноманітним звучанням. На фортепіано можливо виконати музичні композиції в різних стилях: класика, етно, рок, джаз і багато інших. Інструмент відмінно підійде як для сольних виступів, так і в якості акомпанементу.

В багатьох рок-группах присутні клавішники. А хороший музикант, що вміє віртуозно грати на фортепіано, стане справжньою знахідкою. Адже за своєю суттю він також здатний виконувати роль ще й аранжувальника. Якщо ви хочете навчитися вправно володіти цим дивовижним інструментом, школа мистецтв пропонує інтенсивний курс гри на фортепіано, розрахований на 12 занять.

Кому підійде курс?

Даний курс підійде не тільки для навчання дорослих, а й для дітей. Особливо актуально це для новачків, які хочуть втілити свою дитячу мрію і навчитися створювати мелодії, що здатні зачаровувати. До того ж це відмінний спосіб підготуватися до виступу більш досвідченим музикантам, а також згадати нотну грамоту і практичні навички тим, хто вчився грати на піаніно колись у далекому дитинстві.

Плюсом більш інтенсивного курсу можна назвати:

  • Отримання знань про теорію музики на базовому рівні, навички читання нот з листа.
  • Можливість розучити кілька нескладних творів.
  • Засвоїти базові навички імпровізації.
  • Індивідуальний підхід до кожного учня.
  • Робота з професійними інструментами і музичним обладнанням на кожному занятті.

Купуючи сертифікат на курс фортепіано в подарунок, ви неодмінно зробите щасливим одержувача за рахунок своєї уваги до його захоплення музикою, можливості зануритися в цей дивовижний світ і навчитися грати улюблені хіти.

- 10%

Курс фортепіано (8 годин)

3600 грн

Майстер-клас фортепіано

500 грн

+38 (066) 353 14 14