Курс гітари (12 годин)

вул. Кловський узвіз, 8 (метро “м. “Кловська””, “м. “Арсенальна””)

вул. Старонаводницька, 6А (метро “м. “Печерська””)

Онлайн

КУПИТИ

5100 грн

В основі навчання грі на гітарі полягає індивідуальний підхід. В школі мистецтв «Соломрія» впевнені: тільки застосовуючи індивідуальний підхід до кожного учня, можливо досягти ефекту від навчання. Професійні викладачі, які володіють як теоретичними знаннями, так і практичними навичками гри, здатні навчити будь-кого: і новачка, і того, хто давно не тримав гітару в руках. А якщо ви розмірковуєте про оригінальний подарунок для близької вам людини, сертифікат на навчання гітарній грі від школи – відмінний вибір. Кожен може обрати кількість занять і інтенсивність навчання. Зробіть чудовий подарунок своєму чоловікові, приятелеві або синові!

Вчитися грати на струнному інструменті можна почати в будь-якому віці. Головне – це величезне бажання і старання учня. Обираючи інтенсивний курс гітари, розрахований на 12 занять, ви зможете за короткий термін отримати необхідні навички гри і навіть зіграти свою улюблену пісню незалежно від рівня підготовки. Навчання буде корисним і новачкам, і профі. Адже викладачі не тільки навчають з нуля, але і допомагають досвідченим музикантам в їх підготовці до важливих музичних заходів, прослуховування або навіть концертів.

Завдання нашої школи – навчити грати на інструменті правильно. Всі заняття проводяться поетапно, починаючи з азів, а саме:

  • Правильна посадка під час гри на гітарі;
  • Уміння налаштувати інструмент перед грою;
  • Вірне розміщення рук і пальців не тільки на струнах, а й на грифі.

У нас ви можете навчитися грати не тільки на класичному інструменті, але також випробувати себе на акустичній гітарі або навіть електрогітарі.

- 10%

Курс гітари (8 годин)

3600 грн

Майстер-клас по гітарі

500 грн

+38 (066) 353 14 14