Курс гітари (8 годин)

вул. Кловський узвіз, 8 (метро “м. “Кловська””, “м. “Арсенальна””)

вул. Старонаводницька, 6А (метро “м. “Печерська””)

Онлайн

КУПИТИ

3600 грн

Гітара вважається одним з найбільш мелодійних інструментів. Саме з цим і пов’язана її велика популярність і бажання навчатися грі на ній. При чому бажання опанувати даний струнний інструмент може виникнути абсолютно в будь-якому віці. А ось втілити мрії в життя допоможе наша школа мистецтв «Соломрія» на курсі гри на гітарі. Тут зібрані тільки досвідчені викладачі. Вони допоможуть правильно тримати гітару в руках та грати на ній чудові мелодії.

Сам курс складається з восьми занять, на яких кожен учень має можливість не тільки здобути теоретичні знання, пов’язані з музикою. Всі теоретичні терміни негайно ж закріплюються новими практичними навичками, будь то акорди або інші важливі елементи навчання. З нами ви всього за 8 занять зможете вивчити улюблену пісню незалежно від рівня вашої підготовки.

Розпочати навчання можна в будь-якому віці і з будь-яким рівнем підготовки. Головне для школи мистецтв – це індивідуальний підхід до кожного учня, враховуючи його навички і цілі, якими він оперує. Звичайно, адже хтось вчиться для себе, а на когось чекають складні вступні іспити до вищого навчального закладу, пов’язаного з музичним мистецтвом. І в тому, і в іншому випадку ми зможемо вам допомогти, надавши професійне обладнання та викладача, який володіє не тільки глибокими знаннями, але і відмінними практичними навичками.

У школі мистецтв ви зможете засвоїти:

  • Гру на класичній гітарі;
  • Володіння акустичною гітарою;
  • Вміле використання електрогітари.
- 15%

Курс гітари (12 годин)

5100 грн

Майстер-клас по гітарі

500 грн

+38 (066) 353 14 14