Курс вокалу (12 годин)

вул. Кловський узвіз, 8 (метро “м. “Кловська””, “м. “Арсенальна””)

вул. Старонаводницька, 6А (метро “м. “Печерська””)

Онлайн

КУПИТИ

5100 грн

Школа мистецтв «Соломрія» прагне зробити професійну музичну та вокальну освіту доступнішою. Тут пропонуються заняття як для вокалістів-новачків, так і для тих, хто має деякий досвід в області музики. Під супроводом професійних педагогів, які використовують сучасні методики навчання і власний досвід концертних виступів, кожен здатний розкрити свої вокальні дані.

В школі вам доступні 12 індивідуальних занять, на яких ви маєте можливість поліпшити наявні навички або почати свою подорож в дивовижний і захоплюючий світ музики. Перші результати будуть помітні всього через кілька занять.

Школа мистецтв «Соломрія» разом зі своїми викладачами також готує учнів до майбутніх відповідальних заходів, виступів, вокальних конкурсів або навіть фестивалів. Завдяки професійному підходу до навчання і застосування нових сучасних методик у вас є можливість якісно підготуватися до вступу до вищих навчальних закладів, пов’язаних з вокальним мистецтвом.

Головні цінності в процесі навчання

Головне завдання викладача – розкрити індивідуальні особливості учня, його талант, а також робота над втіленням поставлених цілей. Завдяки заняттям по вокалу ви назавжди забудете про стомлені зв’язки. Вам стане набагато простіше проводити різні презентації або лекції по роботі. Тут ви навчитеся ставити дихання так, щоб це сприяло правильності звучання голосу.

У «Соломрії» професійне обладнання використовується не тільки для виступів, а й для кожного індивідуального заняття. Якщо ви дійсно мрієте добре співати і будете прикладати до цього максимальних зусиль, прогрес не змусить на себе довго чекати.

- 10%

Курс вокалу (8 годин)

3600 грн

Майстер-класс вокалу

500 грн

+38 (066) 353 14 14