Курс вокалу (8 годин)

вул. Кловський узвіз, 8 (метро “м. “Кловська””, “м. “Арсенальна””)

вул. Старонаводницька, 6А (метро “м. “Печерська””)

Онлайн

КУПИТИ

3600 грн

Гарно співати може кожен! І ми в цьому щиро впевнені. Це не просто красиві слова чи слоган, а факт, перевірений на практиці. Наш досвід каже про те, що навчитись цьому може будь-хто. Навіть так звані «відсутність слуху» або «відсутність ритму» ніяк не впливають на можливість гарно співати. У наш час існує маса вправ, спрямованих на їх розвиток. І викладачі школи мистецтв «Соломрія» активно використовують їх на своїх заняттях для ефективної роботи з учнями.

Принципи навчання

Головне, на що звертають увагу викладачі школи, це індивідуальний підхід до кожного учня. Адже саме персональні дані визначають подальший хід навчання. Будь-яка людина, навіть найменша, це індивідуальність. І кожна людина має свої особливості. Не менш важливою є ступінь підготовки учня. Саме тому індивідуальний підхід – запорука ефективного навчання та розвитку майбутнього співака.

Навчання ніколи не відбувається за якимись шаблонами. Все суто індивідуально і розробляється під кожного учня окремо, враховуючи все вищесказане. Адже комусь потрібно більше практики в постановці голосу або дихання, для когось важливіше розвинути співочий діапазон. А хтось прагне в мінімальні терміни підготується до конкурсу або фестивалю.

Якщо ви хочете поліпшити свої вокальні навички та заглибитися в світ музики, курс вокалу на 8 занять – ідеальне рішення для вас. Крім того, це відмінний подарунок до будь-якого свята не тільки для дорослої людини, але і для дитини, яка всерйоз захоплюється музикою і любить співати. Подарунковий сертифікат на курс вокалу можна купити на сайті, натиснувши на кнопку «Купити» і обравши напрямок, який вас зацікавив.

- 15%

Курс вокалу (12 годин)

5100 грн

Майстер-класс вокалу

500 грн

+38 (066) 353 14 14