Майстер-клас фортепіано

вул. Кловський узвіз, 8 (метро “м. “Кловська””, “м. “Арсенальна””)

вул. Старонаводницька, 6А (метро “м. “Печерська””)

Онлайн

КУПИТИ

500 грн

Якщо вашою давньою мрією було створення і виконання чаруючих мелодій на фортепіано, радимо відвідати майстер-клас з гри на цьому інструменті. Саме тут вам допоможуть розкрити талант, підібрати найвдаліший репертуар і познайомитись з цікавими та різноманітними музичними стилями. У школі мистецтв «Соломрія» працюють професійні викладачі, які застосовують унікальні методики в процесі навчання. Головне для них – індивідуальний підхід і отримання найкращого ефекту від майстер-класу.

Майстер-клас фортепіано – це відмінне рішення як для дітей, так і для дорослих, які цікавляться музикою. До того ж, воно актуально при будь-якому рівні підготовки. Не важливо, новачок ви або ж вже маєте деякі навички володіння інструментом. Тривалість кожного заняття складає 1 годину. Але вже на першому уроців кожен учень зможе зіграти нескладну мелодію, а ті, хто займалися раніше, пригадають підзабуті навички.

Що на вас чекає?

Перш за все, це індивідуальний підхід до кожного. Ви відвідаєте майстер-клас від досвідченого викладача вищої категорії, який допоможе повністю зануритися в дивовижний і дійсно захоплюючий світ музики. Навіть якщо ви займалися грою на фортепіано в далекому дитинстві, вам вдасться відновити здобуті навички і навіть зіграти мелодію улюбленої пісні.

На кожному занятті використовується виключно професійне обладнання – акустичні піаніно Petrof і цифрові фортепіано Yamaha, здатні подарувати якісне звучання від кожного дотику до клавіш.

Дуже часто ми не знаємо, що подарувати своїм друзям і близьким на те або інше свято. Хочеться бути оригінальним у своєму виборі, і щоб людині неодмінно сподобався презентований вами дарунок. Але якщо ви впевнені в її великій любові до музики, сертифікат на майстер-клас грі на фортепіано – відмінний вибір!

- 15%

Курс фортепіано (12 годин)

5100 грн
- 10%

Курс фортепіано (8 годин)

3600 грн

+38 (066) 353 14 14