Універсальний сертифікат

вул. Кловський узвіз, 8 (метро “м. “Кловська””, “м. “Арсенальна””)

вул. Старонаводницька, 6А (метро “м. “Печерська””)

Онлайн

Напередодні свят, чи то Новий рік, або ж день народження, багато людей часто замислюються про вибір подарунків. Особливо важко вибрати оригінальний подарунок людині, котра перепробувала у своєму житті багато чого. Часто ми не можемо обрати подарунок навіть коханій людині, що вже говорити про колегу або про презент для співробітника. Але якщо його душа тягнеться до музики, сертифікати на майстер-класи з вокалу або грі на різних музичних інструментах – ідеальне рішення.

Звичайно, всі ми хочемо трохи побувати в ролі чарівників і подарувати незабутні враження близьким. І звісно ж при виборі подарунка дуже не хочеться помилитися. Навпаки, хочеться, щоб він був таким, що запам’ятається та подарує отримувачу масу приємних емоцій.

Для багатьох універсальний сертифікат допоможе здійснити давню мрію. Адже багато хто з нас хотів навчитись співати чи грати на гітарі, фортепіано. Тепер таку мрію можна здійснити, подарувавши можливість відвідати майстер-клас, або навіть кілька повноцінних занять, де можна отримати багато нової і цінної інформації за обраним напрямом, дізнатися тонкощі гри і правильно поставити голос.

Універсальний сертифікат поширюється на всі напрямки, представлені в нашій школі. А саме:

  • Вокал;
  • Барабани;
  • Гітара;
  • Фортепіано;
  • Ораторське мистецтво.

Сертифікат зовсім не обов’язково є одноразовим. Ви самі маєте можливість обрати не тільки напрямок, але і те, скільки занять він буде містити. Унікальність пропозиції полягає і в тому, що у вас є можливість вибрати тривалість: від невеликого майстер-класу до можливості відвідувати 12 повноцінних занять. Чим більше ви вибираєте, тим більшу знижку отримуєте.

Купити універсальний сертифікат просто. Досить натиснути на кнопку «Купити» і заповнити форму покупки. Не забудьте вказати напрямок і тривалість.

Так само ви можете вибрати тривалість занять – Майстер-клас (500 грн), 2 заняття (1000 грн), 3 заняття (1500 грн), 4 заняття (2000 грн), 5 занять (2500 грн), 8 занять (3600 грн, знижка 10%), 12 занять (5100 грн, знижка 15%).

 

- 15%

Курс ораторської майстерності (12 годин)

5100 грн
- 10%

Курс ораторської майстерності (8 годин)

3600 грн

Майстер-клас ораторського майстерності

500 грн

+38 (066) 353 14 14