Майстер-класс вокалу

вул. Кловський узвіз, 8 (метро “м. “Кловська””, “м. “Арсенальна””)

вул. Старонаводницька, 6А (метро “м. “Печерська””)

Онлайн

КУПИТИ

500 грн

Ви ніколи не займалися вокалом професійно, але дуже хочете спробувати? Або, можливо, ви мрієте навчитися правильно володіти голосом і відчувати себе впевнено під час публічних виступів? Майстер-клас з вокалу здатний вирішити будь-яке з цих завдань.

На майстер-класі ви зможете по-справжньому зануритися в світ музики і зробити перші кроки на шляху до того, щоб розкрити свої унікальні вокальні здібності. На занятті викладач покаже основні вправи на постановку дихання і співочого голосу. Ви зможете отримати вокальну схему і вправи для подальшої самостійної роботи, а також вислухати рекомендації викладача, виходячи з ваших співочих даних.

Багато викладачів грають на фортепіано, тому кожен бажаючий зможе заспівати не тільки під фонограму, а й під живий акомпанемент.

Майстер-клас з вокалу – це шанс почути, як звучить ваш голос через хороший якісний мікрофон. Ви можете навіть заспівати улюблену пісню на професійній апаратурі. Це відмінне рішення проявити свої творчі та вокальні здібності не тільки дорослим, але й дітям. Навіть якщо ви просто любите співати, але хочете отримати нові незабутні емоції, неодмінно відвідайте майстер-клас.

Як проходить майстер-клас?

Заняття проходить в індивідуальному порядку з професійним і досвідченим викладачем вокалу від нашої школи. На занятті навіть новачок зможе увійти в дивовижний світ музики і в ненав’язливій формі протестувати свої музичні і вокальні дані. Тут ви не тільки маєте можливість за мінімальну кількість часу засвоїти ази вокального мистецтва, а й отримати весь необхідний багаж знань про теорію та історію музики.

- 15%

Курс вокалу (12 годин)

5100 грн
- 10%

Курс вокалу (8 годин)

3600 грн

+38 (066) 353 14 14