Курс фортепіано (8 годин)

вул. Кловський узвіз, 8 (метро “м. “Кловська””, “м. “Арсенальна””)

вул. Старонаводницька, 6А (метро “м. “Печерська””)

Онлайн

КУПИТИ

3600 грн

Фортепіано за своїм звучанням дуже цікавий музичний інструмент. Він дозволяє грати абсолютно в різних музичних стилях, вигадувати мелодії і навіть писати приголомшливі хіти. Звичайно, самостійно навчитися грі на фортепіано – завдання дійсно складне. В такому питанні краще довіритися професіоналам, записавшись на курс фортепіано.

Школа мистецтв «Соломрія» пропонує курс фортепіано на 8 занять, де ви зможете дізнатися ази теорії музики, її історію, а також розучити кілька нескладних творів. Курси вибирають не тільки новачки, але і ті, хто володів інструментом в дитинстві, але втратив навички. Завдяки роботі і індивідуальному підходу наших викладачів кожен зможе досягти своїх цілей і максимального ефекту від занять. Хтось хоче навчитися грати для свого задоволення. Для когось це шанс пройти прослуховування. А комусь важливо якісно підготуватися до виступу на концерті або на фестивалі. У будь-якому випадку, ми націлені на кінцевий результат разом з вами.

Чому ми?

Є багато причин, через які ви обрали фортепіано серед безлічі інших музичних інструментів. Але ось те, чому все ж варто обрати нашу школу серед безлічі інших:

  • у нас відмінні інструменти, на яких дуже приємно грати – це акустичні чеські піаніно фабрики Petrof і цифрові фортепіано Yamaha;
  • володар сертифіката буде займатися з досвідченим і доброзичливим викладачем, що гарантує масу позитиву від занять!
  • всі класи нашої школи – зі свіжим ремонтом, затишні, світлі і просторі, обстановка в них надихає на творчість і комфорт.

Крім того, сертифікат на курс фортепіано може стати відмінним подарунком для людини, котра мріє про музику, живе нею і дуже любить її. Такий подарунок підійде і дитині, і дорослому. Завдяки індивідуальному підходу та високому професіоналізму викладачів, кожен учень зможе досягти відмінних результатів.

- 15%

Курс фортепіано (12 годин)

5100 грн

Майстер-клас фортепіано

500 грн

+38 (066) 353 14 14