Курс ораторської майстерності (12 годин)

вул. Кловський узвіз, 8 (метро “м. “Кловська””, “м. “Арсенальна””)

вул. Старонаводницька, 6А (метро “м. “Печерська””)

Онлайн

КУПИТИ

5100 грн

Ораторське мистецтво за своєю суттю – це публічний виступ, головною метою якого є переконання слухачів у будь-чому. В майстерності оратора гармонійно поєднуються прийоми акторства, відмінна риторика і навіть деякі психологічні техніки. Однак, головне, на що орієнтуються на курсі ораторської майстерності в школі мистецтв «Соломрія», це правильна постановка голосу і його звучання.

Навіщо потрібні знання ораторського мистецтва?

Завдяки різним ефективним методикам, які використовуються викладачами школи, ви зможете поліпшити потужність, гучність, яскравість, звучання, тембр, темп і навіть мелодійність власного голосу. Це має особливе значення, якщо ви готуєтеся до серйозних виступів перед великою кількістю глядачів чи слухачів.

Курс ораторської майстерності складається з 12 занять. Завдяки такому інтенсиву ви зможете засвоїти корисні звички, пов’язані з голосом і його тренуванням. Ви назавжди забудете про втому ваших зв’язок, а голос звучатиме дзвінко і привабливо.

Але крім заходів, практика ораторського мистецтва не буде зайвою і в повсякденному житті. Правильно поставлена ​​мова і красивий голос допоможуть вам бути більш впевненим у собі і своїй правоті, а головне – ви зможете переконати в цьому оточуючих.

Все, що потрібно, це записатися на курс від школи мистецтв «Соломрія», і ви вже за декілька занять зможете відчути різницю. Сертифікат на відвідування курсу стане відмінним подарунком на день народження або будь-яке інше свято. Порадуйте близьку людину своєю турботою і увагою!

- 10%

Курс ораторської майстерності (8 годин)

3600 грн

Майстер-клас ораторського майстерності

500 грн

+38 (066) 353 14 14