Курс ораторської майстерності (8 годин)

вул. Кловський узвіз, 8 (метро “м. “Кловська””, “м. “Арсенальна””)

вул. Старонаводницька, 6А (метро “м. “Печерська””)

Онлайн

КУПИТИ

3600 грн

Чи цікавилися ви красою звучання свого голосу? Чи подобається вам його тембр? А можливо ви хотіли б збільшити його потужність, милозвучність, яскравість, дзвінкість, насиченість? Ви мрієте навчитися говорити довго, не відчуваючи при цьому втоми? А може ви плануєте співати, але вирішили почати з меншого і поліпшити свій голос? Тоді вам точно в школу мистецтв «Соломрія». Тут досвідчені і професійні викладачі всього за 8 занять допоможуть вам досягти помітного результату в ораторській майстерності.

Що ви дізнаєтеся на курсі?

В процесі навчання ораторської майстерності ви дізнаєтеся багато нового, а саме:

  • Що таке джерело і модулятор звуку, чому сідає голос.
  • Про фактори, що впливають на звучання голосу, наприклад, про м’язові затиски, правильність харчування і пиття для поліпшення ораторських даних та багато іншого.

На курсі виконується багато практичних завдань. Викладачі школи покажуть вам вправи, спрямовані на контроль дихання, мови, дикції, сенсу тексту, темпу і багато чого іншого. З нами ви навчитеся все це робити одночасно. Ви отримаєте ефективні методи зміни своїх щоденних звичок, через які в тілі можуть відбуватися затиски м’язів. .

Купуючи сертифікат на курс ораторської майстерності, ви зробите відмінний подарунок тому, хто мріє красиво і мелодійно говорити як для професійних цілей, так і в повсякденному житті.

- 15%

Курс ораторської майстерності (12 годин)

5100 грн

Майстер-клас ораторського майстерності

500 грн

+38 (066) 353 14 14