Майстер-клас барабани

вул. Кловський узвіз, 8 (метро “м. “Кловська””, “м. “Арсенальна””)

Онлайн

КУПИТИ

500 грн

Є люди, котрим серед безлічі музичних інструментів до вподоби саме барабанна установка. Кожен, кому пощастило хоча б раз спробувати «погриміти» на барабанах, хоче повернутися до цього знову і знову, насолоджуючись відчуттям ритму та “драйву”.

Насправді, потенційних барабанщиків досить легко ідентифікувати в натовпі. Все просто: вони кругом вистукують ритм (наприклад, ногою, клацанням пальців або за допомогою підручних інструментів). Якщо ви помітили таку людину серед свого оточення, терміново ведіть її до школи мистецтв «Соломрія» на майстер-клас з барабанів. А ще краще – подаруйте їй сертифікат. Так ви зможете здійснити заповітну мрію близької вам людини. А сам барабанщик відчує сповна драйв від володіння барабанною установкою і гри на ній.

Ми пропонуємо індивідуальне заняття з досвідченим викладачем, який зможе показати і розповісти вам основи гри на цьому чудовому музичному інструменті. Вже на першому занятті будь-який новачок зможе зіграти нескладну барабанну партію. Тому не чекайте! Беріть з собою телефони та знімайте фото, сторіс.

Не варто відкладати свої мрії на потім. Краще відвідайте майстер-клас з барабанів і випробуйте свої сили, пориньте в захоплюючий світ музики. І пам’ятайте, що музика може бути різною. Як і будь-який інший інструмент, барабани відмінно підійдуть і дорослим учням, і дітям. Оволодіти ними може кожен. А ефект від заняття буде залежати від бажання займатися і любові до музики.

- 15%

Курс барабани (12 годин)

5100 грн
- 10%

Курс барабани (8 годин)

3600 грн

+38 (066) 353 14 14