Майстер-клас ораторського майстерності

вул. Кловський узвіз, 8 (метро “м. “Кловська””, “м. “Арсенальна””)

вул. Старонаводницька, 6А (метро “м. “Печерська””)

Онлайн

КУПИТИ

500 грн

Якщо на вас чекає важливий захід або виступ перед великою аудиторією, але сама думка про це змушує заїкатися і кидає в холодний піт, рекомендуємо відвідати майстер-клас ораторської майстерності від школи мистецтв «Соломрія». Тут ви отримаєте відмінну базу елементарних навичок і технік, які застосовуються для кращої постановки голосу під час ораторських виступів.

Для кого підійде?

Ораторська майстерність потрібна всім, хто хоче:

  • поліпшити звучання свого голосу (тембр, дикцію та ін.);
  • спокійно і легко говорити на невимушені теми протягом тривалого часу;
  • навчитись переконувати співрозмовника в будь-чому за рахунок свого голосу;
  • ефективно спілкуватися з людьми і діловими партнерами;
  • мати чітке і виразне звучання.

Крім того, майстер-клас стане відмінним стартом для того, щоб навчитися співати, або при бажанні розкрити свій творчий потенціал.

Ораторське мистецтво від «Соломрії»

У школі ви зможете покращити свої ораторські здібності, які стануть в нагоді вам не тільки в професійному середовищі, а й у повсякденному житті. Купіть подарунковий сертифікат на майстер-клас і здивуйте своїх близьких!

Вже після першого заняття ваш голос буде більш красивим, сильним і потужним. Професійні викладачі покажуть техніки і вправи, спеціально розроблені  для поліпшення вашої вимови і її звучання, вдосконалення правильності «малюнку» голосу. Ви дізнаєтеся про базові техніки вимови, постановки дихання і голосу, роль пауз, а також зорового контакту для впевненості розмови.

Не важливо, що на вас чекає: виступ, переговори або співбесіда. Можливо, ви просто хочете почувати себе більш впевнено в різних повсякденних ситуаціях. Викладачі нашої школи допоможуть вам впоратися з цими питаннями.

- 15%

Курс ораторської майстерності (12 годин)

5100 грн
- 10%

Курс ораторської майстерності (8 годин)

3600 грн

+38 (066) 353 14 14