Майстер-клас по гітарі

вул. Кловський узвіз, 8 (метро “м. “Кловська””, “м. “Арсенальна””)

вул. Старонаводницька, 6А (метро “м. “Печерська””)

Онлайн

КУПИТИ

500 грн

Якщо ви давно мріяли оволодіти струнним інструментом, але вам завжди заважала нестача часу або сили волі, відвідайте майстер-клас гри на гітарі. Формат майстер-класу допоможе вам визначитися з тим, чи подобається вам грати саме на гітарі або ж варто спробувати інший інструмент. На заняттях з кожним учнем займається професійний викладач, що володіє не тільки теоретичними знаннями, а й відмінними практичними навичками.

Звичайно, за кілька занять ніхто не зможе стати відмінним гітаристом. Що б там не казали деякі джерела. Однак, отримати ази знань і практику ви цілком зможете, навіть відвідавши майстер-клас гри на гітарі від школи мистецтв «Соломрія». Тут кожному учневі в індивідуальному порядку покажуть і розкажуть особливості гри. Крім того, ви дізнаєтеся і ази теорії музики, і дещо з її історії

Тут ви зможете засвоїти гру на:

  • Класичній гітарі;
  • Акустичній;
  • Електрогітарі з процесором ефектів.

На занятті ви зможете познайомитися з інструментом і обрати для себе жанр, що найбільш до вподоби. Індивідуальний майстер-клас гри на гітарі підкаже вам, в якому напрямку рухатися далі.

Головна мета майстер-класу гри на гітарі – надати мінімальні практичні навички гри на струнному інструменті, а також теоретичні знання. Для багатьох це чудовий шанс випробувати себе. Хтось навпаки хоче визначитися з вчителем, з тим, чи підійде йому формат і методика занять, перш ніж купувати повний курс.

Крім того, сертифікат на відвідування майстер-класу гри на гітарі – це чудова можливість надати незабутній подарунок близькій людині, будь то чоловік, близький приятель або начальник. Такий сертифікат стане відмінним рішенням навіть для подарунка на День народження підлітка, який захоплюється музикою.

- 15%

Курс гітари (12 годин)

5100 грн
- 10%

Курс гітари (8 годин)

3600 грн

+38 (066) 353 14 14